Przywiązując dużą wagę do standardów jakości i bezpieczeństwa produktów, dystrybutor wody ze szklanymi drzwiami przeszedł szereg wiarygodnych międzynarodowych certyfikatów, takich jak CB i CE. Cały proces produkcyjny zarządzany jest ściśle według systemu zarządzania jakością ISO9001. Standaryzowane operacje są wdrażane na każdym etapie, od zakupu surowców, obróbki części po montaż gotowego produktu i kontrolę w fabryce, zapewniając stabilne działanie produktu oraz bezpieczne i niezawodne użytkowanie.
| Model | AFK-1196 |
| Temperatura wody | Gorąco/zimno |
| kiełki wodne | 2 |
| Z blokadą rodzicielską | NIE |
| Sposoby chłodzenia | Chłodzenie sprężarki |
| Napięcie/częstotliwość znamionowa | 220-240 V 50/60 Hz |
| Moc grzewcza/wydajność | 550 W / 8 l / godz. 85-95 ℃ |
| Chłodzenie Moc/wydajność | 90 W / 2 l/h 5-10 ℃ |
| Wymiary produktu | 310X300X980MM |
| Wymiary opakowania | 340X330X1020MM |
| Pakiet | 5-warstwowe brązowe pudełko kartonowe |
| Obciążenie szt | 570 SZTUK/40HQ |
Dozownik wody ze szklanymi drzwiami to nowoczesne urządzenie do wody pitnej, które łączy w sobie stylowy wygląd, ochronę zdrowia i inteligentną wygodę, szeroko stosowane w gospodarstwach domowych, biurach i innych sytuacjach. Nie tylko rozwiązuje problemy higieniczne i estetyczne tradycyjnych dystrybutorów wody, ale staje się także idealnym wyborem dla poprawy jakości życia dzięki wysokiej jakości materiałom i przyjaznemu dla użytkownika designowi.
Wykonane z wysoce przezroczystego i przeciwwybuchowego szkła hartowanego, jest przezroczyste, gładkie i zapewnia doskonałą teksturę. W porównaniu z tradycyjnymi drzwiami z tworzywa sztucznego są one odporne na zarysowania i zużycie, niełatwe do starzenia i żółknięcia oraz można je łatwo wyczyścić.
Przeważnie wyposażone w panele ze szkła kryształowego bez obramowania lub proste, w połączeniu z jasnymi, luksusowymi kolorami (takimi jak stylowa szarość i nowoczesna czerwień), doskonale komponujące się z różnymi stylami dekoracji domu i biura, w tym nowoczesnym, nordyckim i nowym stylem chińskim.
Całkowicie zamknięta konstrukcja szklanych drzwi skutecznie blokuje kurz i owady, zapobiega zanieczyszczeniom z zewnątrz wylotu wody i wewnętrznych kanałów wodnych oraz zapewnia czystą wodę pitną ze źródła.
Gładka szklana powierzchnia nie zatrzymuje brudu, a dzięki wyjmowanym uszczelkom drzwiowym i tacce na wodę jest niezwykle wygodna w czyszczeniu i konserwacji.
Dozownik wody ze szklanymi drzwiami ładowany od góry jest wyposażony w zbiornik gorącej wody klasy spożywczej 304, który jest bezpieczny, nietoksyczny, odporny na wysokie temperatury i korozję, niełatwy do rozmnażania bakterii, może lepiej zablokować czysty smak wody pitnej, wyeliminować wtórne zanieczyszczenia i sprawić, że picie stanie się łatwiejsze. Jednocześnie jest wyposażony w podwójny system ochrony kontroli temperatury, który dokładnie monitoruje temperaturę i poziom wody, skutecznie zapobiega niebezpieczeństwu poparzenia na sucho, pozwala uniknąć uszkodzeń maszyny lub wypadków związanych z bezpieczeństwem spowodowanych niedoborem wody i nieprawidłową temperaturą wody oraz kompleksowo chroni bezpieczeństwo użytkowania. Korpus wyposażony jest także w precyzyjny system kontroli temperatury, który w zależności od potrzeb może zapewnić zimną i ciepłą wodę, przy płynnym i stabilnym wydawaniu wody, zaspokajając różnorodne potrzeby, takie jak codzienne picie.
Dozownik wody ładowany od góry ze szklanymi drzwiami charakteryzuje się prostą i kompaktową konstrukcją oraz czystym i schludnym wyglądem. Nie tylko zaspokaja codzienne zapotrzebowanie na wodę pitną, ale także zapewnia trwałość i doskonałe wrażenia użytkownika, zapewniając wydajne, bezpieczne i bezproblemowe rozwiązanie wodne. Dozownik wody z kranem z przyciskiem ma niezależną konstrukcję sterowania wodą za pomocą przycisku, z precyzyjnym strumieniem wody i prostą obsługą, co czyni go praktycznym urządzeniem wodnym szeroko stosowanym w domach, biurach i miejscach publicznych. Dozowaniem i zatrzymywaniem wody można sterować delikatnym naciśnięciem przycisku. Obsługa jest prosta i łatwa do zrozumienia, dzięki czemu jest przyjazna zarówno dla osób starszych, jak i dzieci. Reaguje czule, zapewniając stabilny, pozbawiony rozprysków przepływ wody, skutecznie zapobiegając marnowaniu wody.
Nasz dystrybutor wody zyskał wiele pozytywnych opinii użytkowników dzięki swojej stabilnej i niezawodnej jakości oraz przemyślanemu i praktycznemu projektowi.
