| Model | AFK-1819 |
| Temperatura wody | Gorąco/ciepło/zimno |
| kiełki wodne | 3 |
| Z blokadą rodzicielską | Tak |
| Sposoby chłodzenia | Chłodzenie sprężarki |
| Napięcie/częstotliwość znamionowa | 220-240 V 50/60 Hz |
| Moc grzewcza/wydajność | 550 W / 5 l / godz. 85-95 ℃ |
| Chłodzenie Moc/wydajność | 90 W / 2,0 l/h 5-10 ℃ |
| Wymiary produktu | 310X315X960MM |
| Wymiary opakowania | 355X355X980MM |
| Pakiet | 5-warstwowe brązowe pudełko kartonowe |
| Obciążenie szt | 640 SZTUK/40HQ |
Podwójna ochrona przed wysuszeniem zapewniająca bezpieczną i niezawodną pracę
Wbudowana szafka do przechowywania zapewnia wygodne przechowywanie przyborów kuchennych
Konstrukcja butelki na wodę ładowana od góry, kompatybilna z różnymi rozmiarami butelek
Dozownik wody ładowany od góry z blokadą rodzicielską łączy w sobie praktyczne funkcje i wygodę przechowywania. Obsługuje ładowanie od góry, co ułatwia wymianę butelki z wodą i oszczędza wysiłek. Dzięki przełączaniu dwóch temperatur na ciepłą i zimną szybko zapewnia ciepłą i gorącą wodę, eliminując problemy związane z gotowaniem i czekaniem. Wbudowana szafka oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania beczek z wodą, kubków lub drobnych akcesoriów. Wykorzystuje wylot wody typu prasy, prosty i pracochłonny w obsłudze. Wyposażony w zabezpieczenie przed wysuszeniem, zapewnia bezpieczne użytkowanie. Łatwy w czyszczeniu i obsłudze, skutecznie zaspokaja codzienne potrzeby związane z piciem, a jego kompaktowa konstrukcja nadaje się do różnych scenariuszy.
Ten dozownik wody ładowany od góry z blokadą rodzicielską jest wyposażony w zbiornik gorącej wody ze stali nierdzewnej 304 dopuszczony do kontaktu z żywnością, zaprojektowany tak, aby był nietoksyczny, wewnętrznie bezpieczny i wysoce odporny zarówno na wysokie temperatury, jak i korozję. Wysokiej jakości materiał dopuszczony do kontaktu z żywnością hamuje rozwój bakterii, zatrzymuje czysty, świeży smak wody pitnej i eliminuje ryzyko wtórnego skażenia, zapewniając całkowity spokój ducha przy każdym łyku. Jest również wyposażony w podwójny system ochrony przed kontrolą temperatury, który precyzyjnie monitoruje w czasie rzeczywistym temperaturę i poziom wody. System ten skutecznie zapobiega ryzyku poparzenia na sucho, pozwala uniknąć uszkodzeń sprzętu i potencjalnych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem spowodowanych niedoborem wody lub nieprawidłową temperaturą wody, a także zapewnia wszechstronną ochronę dla bezpiecznej codziennej pracy. Uzupełnieniem tego jest jednostka główna wyposażona w precyzyjny system regulacji temperatury, który na żądanie dostarcza zarówno ciepłą, jak i zimną wodę. Zapewnia płynny, stały przepływ wody, w pełni zaspokajając różnorodne codzienne potrzeby, od regularnego picia po przygotowywanie napojów.
Ten dozownik wody ładowany od góry z blokadą rodzicielską ma prostą konstrukcję przypominającą klawisz fortepianu, w połączeniu z trzema niezależnymi kranami i przemyślaną funkcją blokady rodzicielskiej. Równoważy łatwą obsługę, wieloscenariuszowe wykorzystanie wody i ochronę bezpieczeństwa dzieci, odpowiednie dla różnych środowisk, takich jak rodziny, biura i szkoły. Korpus wyposażony jest w przejrzyste przyciski fortepianowe, jeden przycisk odpowiada jednemu wypływowi wody. Nacisk jest czuły, a przełączanie intuicyjne, dlatego bez problemu poradzą sobie z nim zarówno osoby starsze, jak i dzieci, pożegnając się z kłopotami skomplikowanych pokręteł i błędami w obsłudze.
Konstrukcja z trzema kranami może zapewnić różne temperatury wody, takie jak odpowiednio woda o temperaturze pokojowej, woda gorąca i woda z lodem/ciepła woda, spełniając różnorodne potrzeby, takie jak woda pitna, parzenie mleka w proszku, przygotowywanie herbaty i parzenie kawy. Można używać wielu wylotów wody jednocześnie bez zakłóceń.